آخرین اخبار : 

آیفون X اپل پرفروش ترین گوشی هوشمند در سه ماهه اول ۲۰۱۸

رسانه کلیک – بر اساس جدیدترین گزارشی که منتشر شده است، گوشی آیفون X اپل توانسته تبدیل به پرفروش ترین گوشی هوشمند در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ شود.

بنابر جدیدترین گزارشی که توسط Strategy Analytics منتشر شده، در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ نزدیک به ۳۴۵ میلیون تلفن هوشمند در سراسر جهان به فروش رسیده است. در این بازه زمانی آیفون X اپل توانسته لقب پرفروش ترین گوشی هوشمند را تصاحب کند.

فروش بالای آیفون ایکس با توجه به قیمت بالای آن یک موفقیت برای اپل محسوب می شود. این دستگاه در نسخه پایه به ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده و با قیمت ۹۹۹ دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد. بر اساس این گزارش جدید، اپل موفق شده در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۶ میلیون آیفون ایکس به فروش برساند.

آیفون X اپل تنها گوشی پرفروش این برند در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ نیست و در لیست محصولات پرفروش شاهد نمایندگان دیگری از سوی این کمپانی کوپرتینویی نیز هستیم. در حقیقت تمامی ۴ گوشی پرفروش در این بازه زمانی متعلق به محصولات تولیدی شرکت اپل است.

در حالی که جایگاه اول در اختیار آیفون ایکس قرار گرفته است، در مقام های بعدی به ترتیب شاهد قرارگیری آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۷ هستیم. آیفون X در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ سهمی برابر با ۴٫۶ درصد را به نام خود ثبت کرده است. آیفون ۷ در بازه زمانی مشابه در سال گذشته سهمی برابر با ۶٫۱ درصد داشته است.

بر اساس اعلام تحلیلگر ارشد Strategy Analytics، انتظار می رود آیفون X اپل در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ نیز بتواند در مقام نخست لیست پرفروش ترین گوشی های هوشمند بازار قرار گیرد. اپل تا به امروز نزدیک به ۵۰ میلیون آیفون ایکس در سراسر جهان به فروش رسانده است.

آیفون 6.1 اینچی شرکت اپل

در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ دو گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به ترتیب فروشی برابر با ۱۲٫۵ میلیون و ۸٫۳ میلیون دستگاه را تجربه کردند. آیفون ۷ که در مقام چهارم قرار گرفته فروشی برابر با ۵٫۶ میلیون دستگاه داشته است؛ این آمار نشان دهنده محبوبیت بالای گوشی های تولیدی اپل در بازارهای جهانی است.

گوشی آیفون

کمپانی شیائومی موفق شده در مقام پنجم لیست پرفروش ترین گوشی های هوشمند در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ قرار بگیرد. بر اساس اعلام Strategy Analytics گوشی شیائومی ردمی ۵A پرفروش ترین گوشی اندرویدی در این بازه زمانی بوده است. شیائومی موفق به فروش ۵٫۴ میلیون واحد ردمی ۵A شده است.

در مقام ششم این لیست جدیدترین پرچمدار سامسونگ، گلکسی S9 پلاس قرار دارد (گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در کنفرانس جهانی موبایل رونمایی شدند). این پرچمدار در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ موفق به فروش ۵٫۳ میلیون واحد شده که سهمی برابر با ۱٫۵ درصد را برای آن به ارمغان آورده است.

دوربین گلکسی اس 9 پلاس

در گذشته نه چندان دور گزارشی از سوی IDC منتشر شده بود که بر اساس آن سهم آیفون های تولیدی اپل در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ رشدی ۳ درصدی را تجربه کرده بود. لازم به ذکر است؛ بازار گوشی های هوشمند در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ رشد منفی ۲٫۹ درصدی داشته است.

در نهایت شرکت Strategy Analytics اعلام کرده که بازار اسمارت فون ها نسبت به سال گذشته سقوط ۲٫۴ درصدی را تجربه می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *