Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

برای حفظ صدرنشینی نیاز به حمایت داریم؛ تیم ما از لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد

۱۷ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


مرادمند مدافع پدیده با اشاره به بازی پیش‌ روی تیمش عنوان کرد:بازی با استقلال حساسیت و جذابیت خاص خودش را دارد و تلاش می‌کنیم به مانند بازی رفت ...

مرادمند از مشکلات مالی پدیده گلایه دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمدحسین مرادمند درباره شرایط تیم پدیده اظهار کرد:

از نظر فنی شرایط خیلی خوبی داریم و توانسته‌ایم از ۶ بازی نخست خود در ۵ مصاف با پیروزی از زمین خارج شویم که یک رکورد خاص در تاریخ لیگ برتر است.

او افزود:

تمام تلاش‌مان را در کل مجموعه باشگاه انجام داده‌ایم تا هواداران فوتبال‌دوست خراسانی را خوشحال کنیم، فکر می‌کنم کسی از پدیده توقعی هم نداشت که دست به چنین کاری بزند و این‌گونه رقیبان را از پیش رو بردارد اما حالا که به این نقطه رسیده‌ایم، برای حفظش نیاز به حمایت داریم.

مرادمند با اشاره به بی‌تفاوتی مسوولان شهری و استانی نسبت به پدیده گفت:

این که شهری مذهبی بتواند سهمیه حضور در آسیا را کسب کند، مردمش را خوشحال کند و از همه مهم‌تر نام مشهد را در آسیا مطرح کند، آیا اتفاق کوچکی است؟ چقدر باید خرج شود تا چنین اتفاقی رخ دهد؟ اما با فوتبال شما می‌توانید بدون هزینه آن‌چنانی تبادل فرهنگی بزرگی انجام دهید. متاسفانه مسوولان گویا کوچک‌ترین توجهی به این مسائل ندارند و ما هم‌چنان با مشکل مواجهیم.

مرادمند با حمایت از گل‌محمدی گفت:

گل‌محمدی یک مربی دارای رزومه و قدرتمند است که در پدیده هم توانسته بار دیگر توانش را ثابت کند. تیم ما از لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد و با وجود این که شاید از نظر ابزار و بازیکن به اندازه بزرگان فوتبال ایران، توان نداشته‌ باشیم اما بالاتر از همه ایستاده‌ایم. الان تیم ما نیاز به حمایت دارد که اتفاقات فصل قبل رخ ندهد.

محمدحسین مرادمند مدافع تیم پدیده گفت:

سرآسیایی و سایر مدیران پدیده تمام تلاش خود را می‌کنند اما مگر چقدر می‌شود بدون حمایت پیش رفت؟ پدیده می‌تواند این روند را ادامه دهد و جزو بالانشینان فوتبال ایران باشد اما رسیدن به این مهم در فوتبال امروز با بی‌توجهی و بی‌پولی ممکن نیست.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=10

برچسب ها

مطالب مشابه