Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

قلعه‌نویی پیروز جنگ ۲۴ ساعته در سپاهان ؛ قلعه‌نویی برنده شد ؛ پارس فوتبال

۱۷ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


امیر قلعه‌نویی

تهدید امیر قلعه‎نویی مبنی بر استعفا از سرمربیگری سپاهان در نهایت منجر به استعفای شاید صوری عضو جدید هیئت مدیره این باشگاه شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از تغییر و تحولات انجام شده در هیئت مدیره باشگاه سپاهان، صحبت‌هایی مبنی بر احتمال کناره‌گیری امیر قلعه‎نویی از هدایت تیم فوتبال این باشگاه مطرح شد.

قلعه‌نویی به هیچ عنوان موافق حضور حسین کفعمی در هیئت مدیره نبود و حتی تهدید کرد که اگر وی در باشگاه سپاهان حضور داشته باشد، از سمتش کناره‎گیری خواهد کرد.

علی‌رغم اینکه نیکفر، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درصدد تکذیب «شایعات» مربوط به کناره‌گیری قلعه‌نویی برآمد، اما مشخص بود که تهدید قلعه‎نویی برای استعفا کامل جدی بوده و اختلاف سرمربی سپاهانی‎ها با عضو جدید هیئت مدیره این باشگاه خیلی عمیق‌تر از این حرف‌ها است.

در نهایت عضو جدید هیئت مدیره باشگاه سپاهان بعد از تنها ۲۴ ساعت از حضور در این باشگاه از سمت خود استعفا داد تا جنگ پنهان اصفهان به نفع امیر قلعه‌نویی تمام شود و ژنرال برنده این قائله ۲۴ ساعته باشد.

البته قلعه‌نویی در تیم‌های قبلی خود هم سابقه اختلاف با مدیران را داشته، اما همیشه ترجیح داده که بیشتر خویشتن ‌اری کند و حداقل تا پایان فصل حوصله به خرج بدهد و حتی از این اختلافات دم نمی زد.

این بار، اما به نظر می‌رسد داستان کمی متفاوت‌تر بود و کار به جایی رسید تا قلعه‌نویی رسماً صحبت از ترک اصفهان بکند. چه بسا اگر کفعمی از سمت خود کناره‎گیری نمی‎کرد، کَشتی سپاهانی‎ها در ادامه راه با مشکلات بسیاری مواجه می‎شد.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=1095

برچسب ها

مطالب مشابه