Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

عکس؛ رسوایی “مضحک” در مورد برنده ” توپ طلا ” ۲۰۱۸

۱۴ آذر ۱۳۹۷
بدون نظر


مسی

توپ طلا در حالی به مودریچ رسید که مسی در سایت فرانس فوتبال با ۴۸ درصد آرای به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شده بود که سایت فرانس فوتبال این نظرسنجی را از سایت حذف کرد و دلیل این کار خود را رخ دادن تقلب بابت ایجاد حساب های کاربری فیک اعلام کرده بود که هیچ سندی را نیز برایش ارائه نکرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از مشخص شدن تکلیف توپ طلای ۲۰۱۸ هم اکنون می توان یقین پیدا کرد که چرا نظرسنجی بهترین بازیکن سال ۲۰۱۸ با رای ۴۸ درصدی مسی توسط وب سایت فرانس فوتبال حذف شد که فرانس فوتبال دلیل این کار خود را رخ دادن تقلب بابت ایجاد حساب های کاربری فیک اعلام کرده بود که هیچ سندی را نیز برایش ارائه نکرد.

در واقع می توان گفت که فرانس فوتبال برای زیر سوال نرفتن جایزه امسال این نظرسنجی را حذف کرد و جالب است که نظرسنجی جدیدی را نیز برگزار نکرد.

فرانس فوتبال درنهایت با رای روزنامه نگاران منتخب، لوکا مودریچ را فاتح توپ طلا اعلام کرد که مسی در رتبه پنجم پس از مودریچ، رونالدو، گریزمان و امباپه قرار گرفت.

مودریچ در شرایطی این جایزه را کسب کرد که مسی از نظر انفرادی با کسب جایزه پیچیچی، بهترین بازیکن فصل لالیگا و کفش طلای اروپا دست نیافتنی بود.

مسی در سال ۲۰۱۸ در ۵۰ بازی موفق به ثمر رساندن ۴۵ گل به ثمر رسانده و ۲۳ پاس گل داده است.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=1624

برچسب ها

مطالب مشابه