Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

علیرضا مرزبان ؛ اظهارات علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن

۲۱ آذر ۱۳۹۷
بدون نظر


علیرضا مرزبان

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت:ذوب‌آهن یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیا است، مدیریت این تیم سعید آذری و اکنون علیرضا منصوریان می‌توانند از این بحران پیش رو عبور کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا مرزبان ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن با اشاره به پیاده روی پس از قهرمانی سپاهان گفت:

این کار من به نشان اعتراض فوت دو تن از هواداران سپاهان بود که در راه فولاد‌شهر جان باختند؛ ابتدا برای این راهپیمایی ۱۰۰۰ نفر بودیم اما پس از آن تنها ۸ نفر به اصفهان آمدیم.باید به هواداران احترام گذاشت چرا که فوتبال بدون هواداران هیچ معنی ندارد، باید زیرساخت‌های فوتبال ایران تعمیر شود.

وی یادآور شد:

ذوب‌آهن یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیا است، مدیریت این تیم سعید آذری و اکنون علی رضا منصوریان می‌توانند از این بحران پیش رو عبور کنند که یقیناً کیفیت این تیم به‌همراه هواداران زیاد است.

علیرضا مرزبان با بیان این که ما فوتبال نوین را در دستور کار قرار دادیم، اضافه کرد:

این بازی برای ما فوق العاده سخت است این تیم برای احیای شرایط خودش وارد میدان خواهد شد؛ اگر ما با یک امتیاز اصفهان را ترک کنیم قطعاً خوشحال خواهیم بود.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در رابطه با مصدومان و محرومان بازی فردا عنوان کرد:

ما بدون مصدوم و یا محروم به مصاف ذوب آهن می‌رویم.

علیرضا مرزبان درخصوص روند رو به رشد نفت و تغییر کیفیت این تیم در چهار هفته اخیر افزود:

نفت با یک مربی آغاز به کار کرد سپس مربی مجدداً تغیر یافت و بازیکن گیری صورت گرفت و سپس من آمدم؛ همین تغییرات باعث ایجاد تشویش در تیم بود و از لحاظ روحی دچار تزلزل شد.

علیرضا مرزبان افزود:

پس از روی کار آمدن متحد کردن تیم را درد دستور کار دادم و سپس بحث بدنی بازیکنان را پیگیری کردم؛ در هفته ۱۱ جلسه تمرین می‌کردیم که قدرت بدنی بازیکنان را بالا ببریم؛ باید توانایی‌های بازیکنان را به‌درستی شناخت و دید قدرتشان در چه نقطه‌ای است.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان تاکید کرد:

بازی با سپاهان صحبت سر بازی مدرن بود، برای من خیلی روشن بود وقتی هدف را می‌بینی که نزدیک تو است باعث بالا رفتن انگیزه تیمی می‌شود؛ تیم هم اکنون روی خط تاکتیکی خود افتاده است و روند رو به رشد خود را ادامه می‌دهد.

علیرضا مرزبان اظهار داشت:

این روند رو به رشد یک بحث روانشناسی است، بازیکنان باید به شما اعتماد داشته باشد و در مرحله بعد باید دید متحد کردن تیم به چه صورت است، اکنون زود است که در این مورد صحبت کنیم، کادرفنی نفت کادر حرفه ای هستند؛ زمانی که سرمربی تیم وارد می‌شود و با بازیکنان صحبت می‌کند خودش متوجه خواهد شد که به دل بازیکنان نشسته است یا نه.

سرمربی نفت درخصوص آینده این تیم اشاره کرد:

باید دید بازیکنان متحد هستند یا نه اگر بازیکنان یک شکل متحد بودند می‌توان روی این حرف مصداق کرد؛ اگر تیم مقابل شما خواست از شرف خودش دفاع کند قطعاً کار مقابل آن‌ها سخت خواهد بود.

علیرضا مرزبان تصریح کرد:

اعتقاد دارم با تیم خود می‌توانم ۱۴ ام باشم برای من کافی است ۱۴ ام بشینم و با کیفیت فوتبالی که داریم از خود نشان می‌دهیم اعتقاد قلبی داریم که در رده ۱۴ باشیم.

علیرضا مرزبان درخصوص حواشی به‌وجود آمده اخیر در خصوص کنفرانس خبری بعضی از مربیان گفت:

ما از هر دو طرف ضربه می‌خوریم، باید احترام متقابل را حفظ کنیم، بحث سرمربی تیم ملی با یک مربی دیگر باید اخلاق را را رعایت کنیم؛ ما کنار زمین پرخاش می‌کنیم، از داور تقاضا کار می‌کنیم و غیر این اعمال به‌خاطر این موضوع است که شکست را گردن یکدیگر بیندازیم.

علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در پایان خاطرنشان کرد:

اگر لیست تیم امید را ببینیم آیا واقعاً این لیست بازیکنان برتر قرار دارند؛ آیا باید پرخاش کنیم؟ خیر باید از طریق رسانه‌ها با یکدیگر بحث کنیم.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=1752

برچسب ها

مطالب مشابه