Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

فرنکی دی یونگ ؛ توافق باشگاه بارسلونا با فرنکی دی یونگ مهاجم آژاکس

۲۱ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


توافق بارسلونا با فرنکی دی یونگ

توافق شخصی حاصل شده و حالا فقط مانده مقاومت بازیکن در برابر فشار سنگین پی اس جی.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فرنکی دی یونگ ، هافبک هلندی آژاکس تصمیم گرفته در بارسلونا بازی کند.

به گزارش میگل ریکو از موندو دپورتیوو، ژان کلی تودیبو در آخرین هفته سال ۲۰۱۸ بود که به طور شفاهی با پیشنهاد بارسلونا موافقت کرد اما اعلام رسمی این خبر تا دیروز طول کشید. در طول این ۱۵ روز، تولوز و یوونتوس تلاش بسیاری برای تغییر تصمیم او کردند ولی هیچ کدام موفق نشدند چون تودیبو روی تصمیمش مبنی بر بازی در بارسا ایستادگی می‌کرد. در واقع فقط تصمیم او بود که مشخص می‌کرد چه تیمی برنده این کورس است و نه هیچ چیز دیگری.

درباره فرنکی دی یونگ قضیه بسیار بسیار شبیه است. پس از ماه‌ها و هفته‌ها مذاکره تلفنی و ملاقات‌های متعدد رو در رو از سوی رابرت فرناندز و اریک آبیدال با این بازیکن و ایجنت و نزدیکانش، فرنکی دی یونگ از میان همه مشتریانش، بارسلونا را انتخاب کرده است. او این را به بارسا اطلاع هم داده است که پیشنهاد آنها را قبول کرده. بین بارسا و دی یونگ توافقی شخصی روی دستمزد برای یک قرارداد ۵ ساله وجود دارد. قریب به ۱۷ روز پیش گفته شد که پیشنهاد بارسا کاملا در راستای خواسته‌های فرنکی بوده و باشگاه مشکلی با پرداخت ۷۵ میلیون یورو به آژاکس هم ندارد.

در حال حاضر هیچ چیزی با فرنکی و با آژاکس به امضا نرسیده است. مسئله‌ای که کار را دشوارتر می‌کند، فشار همه جانبه دیگر مشتریان این بازیکن است. ناصر الخلیفی عزمش را جزم کرده تا دی یونگ را به پاریس ببرد و در بدترین حالت اگر موفق نشد، پیشنهادش به آژاکس را آنقدر بالا می‌برد تا بارسا برای خرید دی یونگ، پولی که باید برای رابیو می‌داد را هم بپردازد.

با تمام این اوصاف، بارسا همچنان خوش بین است که دی یونگ به نیوکمپ می‌آید چون خود بازیکن این تصمیم را به آنها اعلام کرده است. البته که باشگاه چنین چیزی را رسما اعلام نکرده چون از پارسال تجربه خوبی کسب کرد. زمانی که گریزمان هم پاسخ مثبتش را اعلام کرده بود و به شخص بارتومئو قول داده بود در تابستان راهی بارسلونا می‌شود. در واقع حتی مدیریت فنی باشگاه هم برنامه‌ها را با حضور گریزمان در ترکیب پیش می‌بردند اما در آخرین روزها اتلتی با ارائه یک پیشنهاد نجومی، نظر گریزمان را عوض کرد.

در قضیه دی یونگ هم همین وضعیت است البته با دو تفاوت. اول اینکه آژاکس به هیچ عنوان نمی‌تواند و نمی‌خواهد دی یونگ را حفظ کند و بنابراین خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد نخواهد بود. تفاوت دوم این است که نمایندگان و مذاکره کنندگان بارسا، ایجنت دی یونگ و خود او را افرادی جدی می‌بینند که بعید است زیر قول‌شان بزنند. بنابراین برای رسمی شدن انتقال دی یونگ به بارسا فقط کافی است ببینیم این بازیکن می‌تواند فشارها و وسوسه‌های فراوانی که از دیگر باشگاه‌ها به خصوص پاری سن ژرمن روی او و آژاکس اعمال می‌شود را تحمل کند یا نه. اگر پاسخ مثبت بود، دی یونگ بازیکن بارسلونا است.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=2155

برچسب ها

مطالب مشابه