Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

صحنه‌ای که لیگ قهرمانان را از کاوه رضایی گرفت

۲۷ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


رضایی ؛ وضعیت نامشخص کاوه رضایی برای حضور در ترکیب بروژ برابر دورتموند

ریسک استفاده از ستاره ایرانی در بازی آغازین هفته هفتم ژوپیرلیگ دردسرساز شد تا خرید ۵ میلیون یورویی جدال حساس امشب با دورتموند را از دست بدهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کاوه رضایی خرید گران قیمت روزهای پایانی تابستان ۲۰۱۸، مهاجمی که انتخاب اول ایوان لکو برای خط حمله بروژ در بازگشت به رقابت های اروپایی بود به خاطر ریسک عجیب این مربی کروات در استفاده از مهاجم ایرانی مقابل لوکرن در آغاز هفته هفتم ژوپیرلیگ فرصت حضور در بزرگ ترین تورنمنت باشگاهی جهان به عنوان تنها نماینده ایران را از دست داد.

غیبت کاوه در تمرینات روزهای گذشته به خصوص آخرین جلسه تمرینی بروژ باعث شد تا رسانه های بلژیکی از غیبت قطعی این بازیکن در جدال امشب با بروسیا دورتموند در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا خبر بدهند. بدتر از این خبر به گمانه زنی هایی برمی گردد که نشان می دهد کاوه رضایی ممکن است بین ۴ تا ۶ هفته از میادین دور باشد.

این همان صحنه ای است که رسانه های بلژیکی از آن به عنوان صحنه مصدومیت دوباره کاوه رضایی از ناحیه زانوی راست یاد می کنند، صحنه ای که می تواند تاوان سنگینی برای ستاره ایرانی داشته باشد

سایت ۷sur7 بلژیک امروز با انتشار تصویری از صحنه مصدومیت دوباره زانو کاوه رضایی در جدال با مدافع لوکرن مدعی شد سرمربی بروژ می توانست به جای استفاده از ستاره ایرانی آن هم بعد از دو هفته غیبت در تمرینات و طی کردن روند درمان مصدومیت قدیمی از سایر مهاجمانش در ترکیب سود ببرد تا رضایی با استراحت بیشتر به بازی امشب با دورتموند برسد اما این کار را انجام نداد تا کاوه رضایی با ارائه بدترین نمایش خود از روز انتقال به بروژ نشان بدهد که کاملا از فرم مطلوب دور است.

ریسک استفاده از کاوه رضایی در بازی آغازین هفته هفتم ژوپیرلیگ دردسرساز شد تا کاوه رضایی جدال حساس امشب با دورتموند را از دست بدهد.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=238

برچسب ها

مطالب مشابه