Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

پروپیچ با ۳۰ هزار دلار راضی به فسخ قرارداد بود اما حالا ۳۶۴ هزار دلار از استقلال می‌خواهد!

۱۷ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


پروپیچ

مهاجم سابق استقلال حاضر بود با دریافت ۳۰ هزار دلار قراردادش را فسخ کند اما عدم پرداخت این مبلغ ۳۶۴ هزار دلار روی دست این باشگاه هزینه گذاشته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پروپیچ مهاجم سابق استقلال که در زمان حضور بهرام افشارزاده به استقلال اضافه شده بود با حضور منصوریان با وجود اینکه یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد داشت در لیست مازاد این تیم قرار گرفت و در نهایت از جمع آبی پوشان جدا شد.
این بازیکن البته بلافاصله بعد از جدایی به مسئولان وقت باشگاه استقلال پیغام داد که با دریافت ۳۰ هزار دلار قراردادش را فسخ خواهد کرد اما از آنجا که استقلالی‌ها مدعی بودند این بازیکن بدون اجازه ایران را ترک کرده زیر بار حرف مهاجم صربستانی نرفته و به پروپیچ اعلام کردند که مبلغی به این بازیکن پرداخت نخواهند کرد.این بازیکن بعد از رفتن افشارزاده و حضور مدیران جدید از طریق وکیل خود به استقلالی‌ها پیغام داد که با دریافت بخشی از طلب خود حاضر است از شکایتش صرف نظر کند اما مدیران جدید این باشگاه با استخدام وکیل ایتالیایی خواستند به نوعی از پرداخت پول به وی جلوگیری کنند!
در ادامه پروپیچ با پیگیری شکایتش از باشگاه استقلال خواستار مبلع ۱۰۹ هزار دلار طلبش شد ضمن آنکه این بازیکن ۲۵۵ هزار دلار هم بابت حق فسخ قرارداد یکطرفه از باشگاه استقلال خواستار شده که این پرونده در کمیته انضباطی فیفا در جریان است. در مجموع استقلالی‌ها ۳۶۴ هزار دلار باید به بازیکنی پرداخت کنند که حاضر بود با دریافت ۳۰ هزار دلار قراردادش را فسخ کند.
این پرونده در حال حاضر در کمیته انضباطی فیفا در جریان است و چندی دیگر رای این شکایت صادر خواهد شد.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=37

برچسب ها

مطالب مشابه