Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

خانه فوتبالیست ها قبل و بعد از رسیدن به شهرت و ثروت های میلیاردی

۴ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


ویدیویی در رابطه با خانه فوتبالیست ها قبل و بعد از رسیدن به شهرت و ثروت های میلیاردی که به صورت زیبا برای شما عزیزان به تصویر کشیده شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در دنیای فوتبال فوتبالیست های زیادی وجود دارند که زندگی آنها قبل و بعد از رسیدن به شهرت و ثروت بسیار تفاوت دارد. قبل از شهرت فقیر بودند و بعد از آن به ثروت رسیده اند. این را می توان از خانه فوتبالیست ها به خوبی مشاهده کرد.

به عنوان مثال کریستیانو رونالدو، بازیکن معروف و مشهور پرتغالی و برنده ۵ توپ طلا، در خانواده ای فقیر بزرگ شده بود و در خانه ای تقریبا متوسط در پرتغال زندگی می کرد. اما اکنون که در اوج ثروت و شهرت است، عمارت او از زیباترین خانه های دنیا محسوب می شود. وین رونی هم مشابه رونالدو، در وضعیت نه چندان خوبی بزرگ شد و عمارت او در انگلیس یکی از زیباترین عمارت های موجود است.

در این ویدیو خانه فوتبالیست ها را قبل و بعد از رسیدن به شهرت نشان خواهیم داد.

 


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=395

برچسب ها

مطالب مشابه