Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

جهانبخش در منچستر به گواردیولا رسید ؛ علیرضا جهانبخش علیه پپ گواردیولا

۸ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


علیرضا جهانبخش - پارس فوتبال

امروز در آغاز رقابت های هفته هفتم لیگ برتر جزیره برایتون با ستاره ایرانی خود جدالی دشوار مقابل مدافع عنوان قهرمانی خواهد داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شکست خانگی هفته قبل برابر تاتنهام باعث شد تا کسب تنها ۵ امتیاز از شش بازی ابتدایی فصل اوضاع را برای کریس هیتن و شاگردانش در برایتون آلبیون سخت تر از آن چه تصور می شد، پیش ببرد. چند روز بعد از این باخت خانگی حالا برایتونی ها باید در منچستر به مصاف مدافع عنوان قهرمانی و یکی از جدی ترین مدعیان این فصل بروند، تیمی که با کسب ۱۶ امتیاز در تعقیب لیورپول صدرنشین است. علیرضا جهانبخش در اولین تجربه حضور در لیگ برتر همچنان در تلاش برای رسیدن به جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی است. اتفاقی که تا امروز رخ نداده و با وجود روند رو به رشدی که او در تمرینات و بازی های گذشته به عنوان بازیکن تعویضی داشته هنوز نظر کریس هیتن را برای اعتماد به او جلب نکرده است.

ستاره ۱۷ میلیون پوندی که در تمرینات روزهای گذشته یکی از باانگیزه ترین ستاره برایتون بود براساس آخرین گمانه زنی های رسانه های جزیره امروز هم شانس چندانی برای ایستادن در ترکیب اصلی ندارد و تنها می تواند به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم به مصاف پپ گواردیولا و شاگردان گران قیمتش در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برود.

حال تصویری از حضور جهانبخش در تمرین برایتون برای دیدار با منچستریونایتد می بینید:

امروز در آغاز رقابت های هفته هفتم لیگ برتر جزیره برایتون با جهانبخش جدالی دشوار مقابل مدافع عنوان قهرمانی خواهد داشت و جهانبخش مقابل گواردیولا قرار میگیرد.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=465

برچسب ها

مطالب مشابه