Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کریم انصاری فرد ؛ فیلم ؛ استوری جالب انصاری فرد از هلال سودانی بازیکن ناتینگهام

۸ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


کلیپی جالبی از از ترانه خواندن بازیکن تیم ناتینگهام به زبان فارسی که کریم انصاری فرد در استوری خود منتشر کرده است ، تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اگر چه انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست در هاله ای از ابهام قرار داد و هنوز چیزی قطعی به نظر نمی رسد اما ستاره تیم ملی به تازگی ویدئویی در استوری خود منتشر کرد که مربوط به یکی از بازیکنان تیم ناتینگهام فارست است.
کریم انصاری فرد در استوری خود ویدئویی از العربی هلال سودانی بازیکن الجزایری تیم ناتینگهام فارست منتشر کرد که او را در حال خواندن ترانه ای به زبان فارسی نشان می دهد.
العربی هلال سودانی چند ماه قبل از دینامو زاگرب با انتقالی ۳میلیون یورویی و ۳ساله به تیم ناتینگهام فارست پیوست. هلال سودانی در فصل گذشتهلیگ برتر کرواسی آقای گل شد.
بعد از چند هفته ابهام در پروسه انتقال احتمالی ستاره ایرانی به ناتینگهام سرانجام رسانه های جزیره از دلیل اصلی به تاخیر افتادن این انتقال پرده برداشتند.
در شرایطی که انتظار می رفت پروسه انتقال دومین ستاره تیم ملی ایران به چمپیون شیپ به همان سرعتی که انتقال سعید عزت الهی نهایی شد، انجام شود آینده کریم انصاری فرد با ابهاماتی روبرو شد تا پیوستن شماره ۱۰ تیم ملی ایران و بهترین گلزن فصل پیش المپیاکوس به ناتینگهام در چند هفته گذشته سوژه رسانه ها شود.

آخرین گزارشات رسانه های جزیره پیرامون این انتقال به خبری برمی گردد که سایت footballleagueworld منتشر کرد و نوشت:« انتقال انصاری فرد به ناتینگهام تحت الشعاع تغییرات مدیریتی باشگاه و ورود مدیرفنی جدید قرار گرفت. اما حالا با انتصاب مدیر جدید به نظر می رسد این قضیه بعد از یکی دو هفته مسکوت ماندن دوباره در دستور کار قرار بگیرد».

در ادامه این گزارش آمده است:« آیتور کارانکا سرمربی اسپانیایی در حال حاضر هدایت یکی از بهترین تیم های این فصل چمپیون شیپ را در دست دارد. اما حتی ۱۶ خرید تابستانی و تقویت تیم در بازار هم مانع این امر نشده که کارنکا و مدیران باشگاه به فکر خریدهای جدید و جذب بازیکنان ازاد موجود در مارکتینگ اروپا نباشند، بازیکنی مثل کریم انصاری فرد که از هفته ها پیش خبرهایی پیرامون کوچ او به ناتینگهام وجود دارد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=474

برچسب ها

مطالب مشابه