Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

علی علیپور ؛ با وجود علی علیپور مشکل پنالتی پرسپولیسی ها حل شده است

۱۲ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


پرسپولیس - علی علیپور

پرسپولیس مدت زیادی از نداشتن یک پنالتی‌زن متبحر رنج می برد ولی به نظر می‌رسد این مشکل با وجود علی علیپور مرتفع شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی علیپور در دیدار با السد موفق شد پنالتی حساس و تعیین کننده ای که خودش بدست آورده بود را تبدیل به گل کند.پرسپولیس در سالهای اخیر بارهای بار از این فرصت نتوانسته بود استفاده کند ولی از زمانیکه این بازیکن به عنوان پنالتی‌زن پرسپولیس معرفی شده است تا حد زیادی خیالش از بابت گل شدن پنالتی راحت شده است.
علی علیپور برای نخستین بار، در بازی نفت در جام حذفی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توانست این توپ را تبدیل به گل کند.پنالتی دوم این بازیکن بسیار حساس بود و توانست تک گل برتری‌بخش تیمش را در دربی پایتخت به ثمر رساند و پس از آن اکثر پنالتی های پرسپولیس نصیب علی علیپور شده است و این بازیکن هر ۶ پنالتی‌ای که در جریان بازی به او سپرده شده تبدیل به گل کرده و تنها یک بار در ضربات پنالتی انتهای بازی در جام حذفی برابر صنعت نفت دیرک دروازه مانع گلزنی علیپور شد.
این بازیکن که در گلزنی بازیکن متبحری نشان داده با گل کردن ۸۶% پنالتی‌ها، پنالتی‌زن قابلی محسوب می‌شود. نکته جالب توجه در خصوص پنالتی های این بازیکن، قدرت بالای فریب دادن دروازه‌بان است که از ۷ پنالتی که به سمت دروازه زده در ۵ مورد دروازه‌بان در تشخیص جهت توپ اشتباه داشته است.
پنالتی دیروز علیپور برابر السد، از معدود پنالتی‌هایی بود که دروازه‌بان موفق به تشخیص جهت ضربه شد و هیچ دروازه‌بانی تا این حد در مهار پنالتی علیپور موفق نبوده است ولی شوت علیپور آن قدر محکم بود که توپ پس از برخورد با دستان سعد الشیب درون دروازه قرار گرفت.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=536

برچسب ها

مطالب مشابه