Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

پیراهن پرسپولیس را بپوشی دیگر نمی‌ترسی ؛ وقتی برانکو از تهدید ستاره می سازد!

۱۵ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


سعید حسین‌پور

عجیب‌ترین تعویض برانکو در جدال مقابل السد قطر یک جوان گمنام بود که ثانیه‌هایی کوتاه فرصت بازی به دست آورد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاید اگر در شرایط عادی بود هیچگاه نامی از امثال سعید حسین‌پور در ترکیب پرسپولیس نمی‌شنیدیم اما محرومیت نقل و انتقالاتی باعث شده تا جوانان گمنام برانکو نیز فرصت بازی به دست بیاورند و جالب اینکه با اعتمادبنفس بالا برای موفقیت می‌جنگند. سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس برای ثانیه‌هایی کوتاه در جدال مقابل السد به میدان رفت تا بتواند با قدرت تکنیکی خود توپ را برای این تیم به جریان بیندازد.

سعید حسین‌پور در خصوص بازی مقابل السد می‌گوید:

باید به تمام بازیکنان تیم‌مان تبریک بگویم. آنها فوق العاده هستند و خوشحالم که در این جمع حضور دارم. تیمی که برای پیروزی می‌جنگد و این افتخار بزرگی است که در بین آنها حاضر هستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا در این جمع هم از نظر کیفی و فنی و هم ذهنی پیشرفت کنم. تیمی که شاید کسی به آن اعتماد نداشت اما اکنون شانس زیادی به خود اختصاص داده است.

سعید حسین‌پور در ادامه گفت:

السد تیم قدرتمندی بود اما اسیر انگیزه و توانایی هم‌تیمی‌هایم شد. واقعا نمی‌توانم خوشحالی‌ام را از حضور در چنین جمعی پنهان کنم. به حضور در کنار تک تک آنها به خودم می‌بالم. امیدوارم بتوانیم این مسیر را همچنان ادامه دهیم.

سعید حسین‌پور هافبک پرسپولیس درباره حضورش در این دیدار در شرایطی که حتی گزارشگر بازی نیز شناختی از او نداشت و به عنوان هافبک معرفی شد گفت:

آقای برانکو در طول هفته صحبت‌های زیادی با ما داشتند. همه انگیزه داشتیم تا بهترین عملکرد که نه بالاترین و حدی که خودمان هم انتظار نداشتیم را به نمایش بگذاریم. استرس نداشتم و همانطور که گفتم آقای برانکو صحبت‌های زیادی با ما داشتند. وقتی پیراهن پرسپولیس را می‌پوشی حق نداری بترسی و در این مدت بازیکنان باتجربه تیم و خصوصا آقای سیدجلال هم راهنمایی زیادی داشتند.

 

سعید حسین‌پور درباره اینکه اگر وضعیت محرومیت نقل و انتقالاتی تیم نبود شاید این شانس نصیب آنها نمی‌شد گفت:

ما هنوز راه زیادی داریم. فقط به تمرین و تمرین و تمرین فکر می‌کنیم. شرایط به این شکل نبود هم فقط باید تمرین می‌کردیم و برای اینکه شانس داشته باشیم باید می‌جنگیدیم. بزرگترین افتخار ما الان پوشیدن پیراهن این تیم است و قدردان آن هم هستیم اما از الان دیگر باید بجنگیم تا آن را حفظ کنیم و در این راه از کمک بازیکنان باتجربه تیم و همچنین آقای برانکو سود خواهیم برد.

ورزش سه


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=579

برچسب ها

مطالب مشابه