Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مبلغ رضایتنامه ترانسفرم به اروپا را منتفی کرد ؛ پارس فوتبال

۱۶ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


محمد رشید مظاهری-پرسپولیس

گلر ذوب آهنی تیم ملی یکی از دو بازیکنی بود که پیش از آغاز تمرین تیم ملی به صحبت با خبرنگاران پرداخت وی که یکی از بازیکنان مدنظر برانکو برای خرید است درباره ترانسفر نشدنش توضیح داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رشید مظاهری که مورد توجه برانکو و پرسپولیس هم است در اردوی فعلی تیم ملی نیز به عنوان یکی از چهار دروازه بان دعوت شده محسوب می شود درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر بولیوی گفت:

بازی برابر بولیوی می تواند برای ما یک بازی خوب محسوب شود. به هرحال بولیوی تیمی است که در رقابت های قاره ای با تیم هایی مانند برزیل بازی می کند و این می تواند برای ما هم مفید باشد. دیداری که نقاط و ضعف و قوت مان نیز در آن پیدا خواهد شد.

رشید مظاهری دروازه بان تیم ملی درباره لزوم برگزاری بیشتر بازی های تدارکاتی نیز گفت:

درباره این سوال من چیزی نمی توانم بگویم چرا که یکسری مسائل سیاسی نیز در برگزاری بازی های تدارکاتی ما دخیل است که من از آنها اطلاعی ندارم.

رشید مظاهری در رابطه با حضور خود و یا سایر گلرها در ترکیب اصلی تیم ملی گفت:

در مورد بقیه دروازه‌بان‌ها نظر نمی‌دهم چون هم‌پست آن‌ها هستم. درباره خودم هم بقیه باید صحبت کنند. باید تا جام ملت‌ها تلاش کنم تا بتوانم در شروع این مسابقات آماده باشم و در ترکیب تیم قرار بگیرم. در این پست همیشه رقابت وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهیم تمرین کردن است.

رشید مظاهری ادامه داد:

درباره خودم باید بگویم که من چند سالی است که شبانه‌روزی تلاش می‌کنم که به هدفم که تبدیل شدن به گلر اصلی تیم است برسم. می‌خواهم تا روزی که هستم تلاشم را بکنم تا به خودم بگویم که حداقل تلاشم را تا آخر انجام داده‌ام تا فیکس برای کشورم به میدان بروم.

رشید مظاهری گلر ذوبی ها درباره عدم ترانسفر خود به فوتبال اروپا پس از بازی های جام جهانی نیز گفت:

پیشنهاداتی داشتم و با یک باشگاه هم به توافق رسیده بودم اما به دلیل بالا بودن مبلغ رضایت نامه، ترانسفرم به اروپا منتفی شد.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=583

برچسب ها

مطالب مشابه