Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

هاشمیان _ علیدوستی در یک قاب ؛ قاب جذاب باکلاس‌های تیم ملی ؛ پارس فوتبال

۱۷ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


وحید هاشمیان

جام یونس شکوری دو مهاجم گلزن از دو نسل متفاوت را در کنار یکدیگر قرار داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

روز دوشنبه مراسم افتتاحیه جام یونس شکوری در ورزشگاه امجدیه تهران با حضور ستاره های سابق فوتبال ایران برگزار شد و در مراسم افتتاحیه بازیکنان جذاب دهه های اخیر فوتبال ایران تقابل های جذابی داشتند. وحید هاشمیان و حمید علیدوستی دو مهاجم از دو نسل متفاوت تیم ملی ایران در این دیدار برابر یکدیگر قرار گرفتند تا امید اصلی خط حمله تیم های خود در این دیدار دوستانه و به یاد ماندنی باشند؛ هاشمیان و علیدوستی که محبوبیت و درخشش فوتبال خود را بیش از آنکه مدیون حضور در سرخابی های پایتخت و تیم های پرطرفدار باشند، مدیون درخشش در لباس تیم های مطرح عصر خود هستند، در حاشیه این مسابقات در کنار یکدیگر ایستادند تا تصویری زیبا از دو مهاجم گلزن فوتبال ایران ثبت شود.

این دو بازیکن سابق و کم حاشیه فوتبال که این روزها از فوتبال داخلی فاصله زیادی دارند، بعد از مدت ها با لباس ورزشی و البته در مسابقات داخلی حاضر شدند تا غیبت طولانی خود را در یک دیدار تشریفاتی و دوستانه به پایان برسانند.

جام یونس شکوری هاشمیان و علیدوستی دو مهاجم گلزن از دو نسل متفاوت را در کنار یکدیگر قرار داد وحید هاشمیان و حمید علیدوستی  برابر یکدیگر قرار گرفتند.


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=615

برچسب ها

مطالب مشابه