Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

پرسپولیس ؛۱۵ میلیارد هزینه تعمیر آزادی بر عهده پرسپولیس ؛خبری عجیب که تایید شد!

۱۸ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


پرسپولیس ؛ شش بازیکن پرسپولیس در خطر محرومیت از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا

با اعلام مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی هزینه سنگین رفع ایرادات این ورزشگاه برای برگزاری فینال آسیا را باید پرسپولیس پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با توجه به اینکه احتمال حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا زیاد است، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با بازدید از امکانات ورزشگاه آزادی تهران ایرادهای این ورزشگاه را در آورده و یادآوری کردند تا مسئولان در راستای رفع آن برآیند.

از این رو با جلسات برگزار شده و طبق برآوردی که انجام دادند تعمیرات و رفع ایرادهای ورزشگاه آزادی در حدود ۱۵ میلیارد تومان هزینه دارد که باید در اسرع وقت انجام شود. در این شرایط مسئولان ورزشگاه ازادی اعتقاد دارند این مبلغ را باید باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

فرهاد نیکوخصال مدیر ورزشگاه ازادی در این باره  گفت:

«قانونا از آنجا که پرسپولیس میزبان است باید خودش هزینه های لازم در این زمینه را تامین کند اما به هر حال این تیم هم یک تیم دولتی است. از طرفی رسیدگی به ایرادات مجموعه آزادی مساله ای نیست که در بودجه سنواتی شرکت توسعه لحاظ شده باشد. این موضوعی است که حدود یک ماه پیش در بازدید نمایندگان AFC مطرح شد و به همین دلیل مسئولان شرکت توسعه بابت آن، پیش بینی در بودجه امسال خود نداشتند.»

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کندو در چنین شرایطی تامین ۱۵ میلیارد تومان برای تعمیر ورزشگاه آزادی کار ساده ای برای مسئولان این باشگاه نیست.

مهر


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=621

برچسب ها

مطالب مشابه