Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

خیلی ها ذهن پدرم را بهم ریختند!

۱۸ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


اقبال شفیع در مصاحبه ای پس از فوت پدرش عنوان کرد متاسفانه فکر و خیال بیش از حد دوستان باعث اذیت پدرم شد. از کسی نام نمی برم ولی خیلی ها ذهن پدرم را بهم ریختند . ذهن پدرم در چند روز آخر خیلی درگیر بود .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بهرام شفیع بعد از ظهر سه شنبه در ۶۳ سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت و اقبال شفیع پسر او در اولین واکنش به این خبر بهت آور گفت:«خدا را شکر پدرم سرپا مُرد».

گزارشگر و مجری معروف تلویزیونی که سال ها ریاست فدراسیون هاکی را نیز برعهده داشت، در بیمارستان بهمن به دلیل ایست قلبی درگذشت. اقبال شفیع، فرزند او لحظاتی بعد از این خبر تلخ در مصاحبه ای گفت :

متاسفانه فکر و خیال بیش از حد دوستان باعث اذیت پدرم شد. از کسی نام نمی برم ولی خیلی ها ذهن پدرم را بهم ریختند . ذهن پدرم در چند روز آخر خیلی درگیر بود .

مشخص نیست اقبال شفیع چه شخص یا افرادی را مقصر این اتفاق تلخ می داند اما بحث بازنشستگی بهرام شفیع و اجبارا جدایی او از ریاست فدراسیون هاکی، باعث دلخوری و ناراحتی این چهره قدیمی ورزش شده بود.

بهرام شفیع از اوایل دهه شصت در شبکه اول سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=632

برچسب ها

مطالب مشابه