Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

صالحی امیری با تاماش آیان دیدار کرد ؛ خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال

۱۹ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


سید رضا صالحی امیری - سیدرضا صالحی امیری - رضا صالحی امیری - صالحی امیری

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در ادامه دیدار‌های مهم خود، با مسئولان ورزش دنیا، عصر روز گذشته (چهارشنبه) با رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این دیدار که قراخانلو ، رئیس آکادمی ملی المپیک و علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری نیز حضور داشتند، صالحی امیری در ابتدا به سابقه حضور آیان در وزنه برداری و ارتباط خوبش با فدراسیون ایران اشاره کرد و گفت:

از طریق دوستان مختلف و علی مرادی در جریان ارتباط خوب شما با وزنه برداری ایران و حمایت‌های‌تان از قهرمانان ایرانی قرار گرفته‌ام. ضمن تقدیر و تشکر، امیدوارم که همانند قبل در کنار وزنه برداری ایران باشید و حمایت‌های خود را بیشتر کنید.

وی در ادامه به کاهش سهمیه‌های المپیک اشاره کرد و گفت:

این تصمیم به نوعی بی عدالتی در حق جوانان و قهرمانانی است که چشم به درخشش در المپیک ۲۰۲۰ دارند، چرا باید آن‌ها به دلیل اشتباهات گذشته‌گان این فرصت بزرگ، استثنایی و تکرار نشدنی را از دست بدهند؟ از شما بعنوان فردی ورزشی، مدیر و بانفوذ در IOC در خواست دارم رایزنی برای تجدید نظر در این تصمیم را انجام دهید.

بحث بعدی که از سوی صالحی امیری مطرح شد، تأمین تجهیزات وزنه برداری و درخواست گنجاندن مسابقات جام فجر در تقویم فدراسیون جهانی جهت بالا رفتن اعتبار آن بود که آیان در این زمینه قول حمایت و‌همکاری ویژه را داد.
صالحی امیری در پایان این دیدار با تأکید بر جایگاه بالای وزنه برداری ایران یادآور شد:

خودتان هم قبول دارید و بار‌ها گفته‌اید که وزنه برداری ایران یکی از ستون‌های اصلی این رشته در جهان است، بنابراین درخواست داریم که حمایت‌مان کنید تا چند کرسی ارزشمند آسیایی و‌جهانی به افراد لایق فدراسیون ما تعلق یابد.

دکتر تاماش آیان نیز در این دیدار حضور دکتر صالحی امیری در کمیته ملی المپیک را فرصتی مغتنم برای ورزش کشور برشمرد و گفت:

از طریق دوستان و سفارت ایران مطلع شدم که شما از مدیران لایق و افراد بانفوذ ایران هستید که حضورتان برای ورزش ایران و وزنه برداری بسیار ارزشمند خواهد بود. IWF در کنار ایران بوده و خواهد بود و مطمئن باشید که با همکاری کمیته ملی المپیک می‌توانیم روز‌های درخشان وزنه برداری ایران را مجددا تکرار کنیم.

وی در پایان ضمن تأکید بر کنترل و نظارت هر چه بیشتر بر بحث‌دوپینگ گفت:

هم برای تأمین تجهیزات و‌هم حمایت از کاندیدا‌های شما فعالیت خواهم کرد. در خصوص‌افزایش سهمیه المپیک هم گرچه کاری سخت و مسیری ناهموار است، اما تمام تلاشم را می‌کنم، چرا که اعتقاد دارم حضور پرتعداد وزنه برداران مطرح همانند وزنه برداران شما بر کیفیت و جذابیت بازی‌ها می‌افزاید.

 

کمیته ملی المپیک


لینک کوتاه مطلب

http://roknanews.ir/?p=644

برچسب ها

مطالب مشابه